Tantra Jooga

Tantra Jooga


UUS Tantra jooga level 1 alustab juba 10. jaanuar 2024!

Tule ja liitu 4,5 kuu pikkuse transformatiivse ja Sind sügavalt puudutava kursusega

Vaata lähemalt siit


Miks Sa vajad just tantra joogat oma ellu

Tantra jooga mitte ainult ei ühenda Sind uuesti jooga algsete juurtega, vaid ühendab Sind uuesti Sinu ENDA algsete juurtega. Annab vastused küsimustele, kes Sa tegelikult oled ja miks Sa oled oluline!

Praktiliselt öeldes on see meditatiivne joogastiil, mis keskendub sinu meele ja vaimsete võimete treenimisele ja arendamisele, töötades samal ajal võimsate universaalsete energiatega, mis leiduvad nii Sinu sees kui ka väljaspool Sind.

Kui Sa asetad oma keha kindlatesse asenditesse (asanas), mis jäljendavad pühasid geomeetrilisi kujundeid, mis teadaolevalt kasutavad ja moduleerivad universumienergiat. Kõik need asanad tekitavad ainulaadseid efekte, nagu südametšakra aktiveerimine, elujõu suurendamine, julguse ja tahtejõu võimendamine, meele rahustamine ja emotsioonide tasakaalustamine. Need on ainult paar näidet.

Igal seansil aitan Sind kurssi viia Sinu enda loomupärase energeetilise ülesehituse ning struktuuriga. Järjepidev harjutamine aitab Sul saada üha osavamaks peenenergiate tajumisel ja tunnetamisel, erinevat tüüpi energia kogumisel Sinu enda olemusse ning selle energia kontrollimine ja suunamine. Seejärel saad Sa teada, kuidas seda jõu ja potentsiaali reservuaari ära kasutada ning oskuslikult oma igapäevaelus rakendada.

Kaasaegne jooga on vaid vahend füüsilise keha ümberkujundamiseks ja venitamiseks. Tantra jooga eesmärk on luua ühendus individuaalse mina ja jumaliku teadvuse vahel. Seega selle jooga praktikaga võib KÕIKE saavutada.

Tantra jooga on enda isiku avastuse jooga
See on energia jooga
See on transformatsiooni jooga
See on enesejõustamise jooga

Kui Sa soovid avastada oma tõelist potentsiaali ja elada parima kvaliteediga elu, siis Tantra jooga on midagi Sulle! See on tööriist ja vahend, et muuta oma unistused reaalsuseks, ületada väljakutsed ja takistused, mida elu meie rajale vahel toob.


7 imelist viisi, kuidas tantra jooga muudab Sinu elu

1. Sinust saab energia magnet
2. Sinu tervis muutub paremaks
3. Sinu meel muutub võimsaks tööriistaks
4. Sa leiad tõe oma olemuse kohta
5. Sa õpid, kuidas kasutada lõpmatut universumi energiat
6. Sa saad muuta oma nõrkused tugevusteks
7. Sa toidad oma hinge


Yoga

Ma kujutan ette, et sul võib olla raske mõista, kuidas jooga võib Sinu elu nii palju muuta ja tuua positiivseid muutusi. Lõppude lõpuks, kas see pole lihtsalt järjekordne trenn jõusaalis?! Juba peale ühte seanssi mõistad Sa täpselt, miks tantra jooga on nii eriline ning miks ükski teine ​​jooga siin planeedil pole sellega võrreldav.

TANTRA JOOGA PAKETID

1x privaatne tund (2h)
80 eur
5x privaatne tund (säästad 50 eur)
350 eur
10x privaatne tund (säästad 150 eur)
650 eur
4,5-kuuline kursus(140h)
888 eur

Privaatsed joogatunnid


Jooga tunnid on 1,5-2h pikkused ning toimuvad zoomi vahendusel. Soovi korral saate koos sõbraga või sõpradega tundi tulla ja hind jaotub vastavalt õpilaste arvule.

3-päevane intensiivne kursus

Kui Sa soovid sukelduda sügavamale tantra jooga teadusesse ja õppida teoreetilisi aluseid koos praktiliste rakenduste ja praktikatega, pakun ma 3-päevast intensiivset kursust tõsisematele otsijatele.

Selle 3-päevase töötoa läbimisel saate põhjaliku arusaama jooga tegelikust eesmärgist ja sellest, kuidas muuta see oma elu lahutamatuks osaks.

3 päevane kursus…………………500eur

Eripaketid ja pakkumised

Olenevalt Sinu vajadustest ja soovidest saame me kokku panna paketi, mis sobib just Sinule. Mõned kliendid valivad nii Tantramassaaži, kui ka tantra jooga sessioone koos, mis toob kõikehõlvama ja põhjalikuma autentse tantra kogemuse. Palun võta minuga otse ühendust, et seda eksklusiivset pakkumist üksikasjalikumalt arutada.