Tantramassaaž

Tantramassaaž


Tantramassaaž kujutab endast sügavast tervendamise teraapiat, millel on kasulikud mõjud füüsilisel, energeetilisel, emotsionaalsel kuid ka mentaalsel tasandil. See teraapia ühendab energia kasutamise printsiibid iidsetest tantra õpetustest ning samuti Ayurveda massaaži, mis aitavad lahti lasta elu jooksul kogunenud blokeeringutest ning stressist, mis meid iga päevaselt alla suruvad ja takistavad meil mõistmast meie tõelist potentsiaali.

Tantramassaaž on loodud tänapäeva tantra praktiseerijate poolt, et aidata leevendada kaasaegse elustiili mõjusid. Kuigi see on tõsi, et tänapäevane elustiil on toonud meile palju mugavusi ja teinud elu lihtsamaks, siis samal ajal on sellel olnud meie meelele, kehale ja hingele kahjulikud kõrval mõjud.

Hea uudis on see, et Tantramassaaž saab aidata eksklusiivsel ja ebatavalisel moel taastada tasakaalu ja harmoonia, tervise ja vitaalsuse, kuid ka õnnetunde ning üleüldise rahulolu. Kuna see unikaalne teraapia kasutab võimsaid energia allikaid, siis see aitab Sul terveneda igal tasemel, puudutada sinu olemust sügavalt ja vabastada sind üleliigsest koormast, mis sind elus edasi ei aita.

Tavalisel sessioonil ´´äratatakse´´ kahte tüüpi energiat - praanilist ehk eluenergiat, ning seksuaal energiat. Seksuaal energiat saab kasutada väga paljuks muuks kui ainult seksuaalsuseks. See on kõige võimsam ja tervendav energia siin planeedil, KUI seda õigesti rakendada. See on minu ülesanne, et seksuaalenergia oleks kontrollitud ja juhitud targalt sessiooni vältel, mis võib viia võimsate efektideni kaasa arvatud tervenemine, emotsionaalne selginemine ja puhastus, sügav rahu seisund, ning isegi orgasmilised sensatsioonid ja üle kogu keha orgasmi kogemus.

Massage

Tantramassaaži mõju ja kasu:


 • Füüsilise keha puhastus
 • Põhiliste energia kanalite avamine
 • Erinevate blokeerigute kõrvaldamine
 • Mineviku traumade ja emotsionaalse stressi vabastamine
 • Tundlikkuse suurenemine
 • Meeleselgus
 • Emotsioonide tasakaalustamine
 • Seksuaal energia äratamine ning orgamsilise potensiaali suurendamine
 • Vitaalsuse tugevdamine ja heaolu seisundi taastamine
 • Südametšakra avamine
 • Sügava õnnetunde ning rahulolu loomine
Tantramassaaž ei ole seksuaalteenus. See ei sisalda seksuaalakti ega ejakulatsiooni. Terapeut on riides nind terapeuti puudutada ei ole lubatud. Massaaži viikase läbi väga profesionaalselt!

Tähtis on meeles pidada, et kuigi Tantramassaažil on tohutu potentsiaal, siis orgasmilised efektid ei ole garanteeritud. See kogemus sõltub paljudest faktoritest nagu nt blokeeringud, hetkeline tervise seisund, keha energeetiline puhtus, astroloogilised mõjutused ja karma. Võib juhtuda, et on vaja rohkem sessioone ennem kui inimene saab täielikult kogeda kõiki hüvesid, mida see teraapia suudab pakkuda.

Massage