Koolitus Paaridele

Tantramassaži koolitus paaridele

Tantramassaaži koolitus on unikaalne pakkumine paaridele, kes soovivad selle imelise ja elumuutva maailmaga lähemalt tutvust teha koduses keskkonnas(või paari eelistatud asukohas). Kursuse sisu ja ülesehitus baseeruvad Somananda Tantrakooli programmil "Tantra Massage Introduction". Programm on intensiivne ning kestab 2,5 päeva.

Tantramassaaž on energeetiline ja tervendav praktika, mis avab sulle ukse seksuaalsuse ja spirituaalsuse piiritusse maailma. Omandades selle oskuse saame luua sügavama kontakti iseenda ja oma partneri vahel, leida hingelise rahulolu, eemaldada vaimseid blokeeringuid, negatiivseid emotsioone ja füüsilist pinget, mille olemasolust me tihti teadlikudki ei olnud. Tulemuseks on palju sügavam intiimsus ja läheduse ning armastuse suurenemine teie suhtes. See on eksklusiivne kursus, sest tagab individuaalse lähenemise ning keskendub vaid teile kahele.

Paljud paarid teevad suhtes olles selle vea, et mõne aasta möödudes ei pöörata teineteisele enam nii palju tähelepanu ja koos olemine muutub rohkem harjumuseks ning intiimsus ja lähedus jäävad tahaplaanile või kaovad üldse ära. Paratamatult intiimsus on väga tähtis suhteosa ja kui see ei ole hästi toimiv, mõjutab see meid ka kõigis muudes elu aspektides. Kõik on omavahel seotud! Sellepärast on tähtis, et sul oleksid oskused ja teadmised, kuidas pakkuda oma kaaslasele sügavat naudingut läbi mille te mõlemad saate kogeda midagi müstilist ja imelist.

Kogemus näitab seda, et peale sellel kursuel osalmist paljude paaride suhe muutub täielikut! Nad leiavad taas armastuse, läheduse ja sügava intiimsuse oma suhtes. Paljud paarid on öelnud, et nad ei oleks kunagi arvanud, et midagi sellist on võimalik üldse kogeda. Kui ka Sina soovid oma suhet viia teisele tasandile, olla tõeliselt õnnelik ja tunda sügavat rahulolu, siis see kursus on midagi just Sinule!


Sa õpid:
* Mis on tantra ning Tantramassaaž
* Kuidas luua massaažiks õige õhkkond
* Inimese energeetiline struktuur ja selle seos tantramassaažiga
* Kuidas juhtida seksuaalenergiat puudutuse ning meele keskendumisega
* Yoni ja Lingam massaaži demonstratsioon ja praktika
* Kuidas aru saada ning harmooniliselt toime tulla blokeeringute ning puhastusefektidega
* Tähtsaid energiapunkte ja massaažitehnikaid energiavoo suurendamiseks ning palju muud


Päevakava:

1.Päev:
15.00 -19.00Tutvustus, loengud ja esimene massaaži sessioon
19.00 Päeva kokkuvõtte ja küsimused
2.Päev
9.00-13.00 Hommikune sessioon, mis hõlmab teooriat ja praktikat
13.00-15.00 Lõuna paus
15.00-19.00 Teine sessioon
19.00 Päeva kokkuvõtte ja küsimused
3.Päev
9.00-13.00 Hommiku sessioon
13.00-15.00 Lõuna paus
15.00-19.00 Päeva teine sessioon
19.00 Kursuse kokkuvõtte


Registreerumine:

Võta minuga huvi korral ühendust ja siis saame koos detaile arutada!

Oluline märkus:

Kuigi tantramassaaž pakub elumuutvaid kogemusi ning õpetusi energiast ja spirituaalsusest, ei saa me garanteerida energia tundmist või orgasmilisi kogumusi kursuse ajal. Need kogemused sõltuvad inimese energeetilisest puhtusest, blokeeringute olemasolust, karmast, astroloogilistest mõjutusest ja paljudest muudest tingimustest.
Koolitus ei sisalda seksuaalset tegevust või seksuaalakti. Õpetaja säilitab täieliku professionaalsuse ning suhtub õpetustesse pühendunult ning tõsiselt.

Maksumus:

1250€
Hind sisaldab: Teoreetilisi ning praktilise tunde (kokku 20-22h), õppematerjali, massaažiks vajalikke tarbeid.
Hind ei sisalda: Kursuse läbiviija Transpordi/majutuse tasu (kui kursus toimub Tallinnast rohkem kui 30km kaugusel). Olenevalt kliendi asukohast saame midagi vastavalt vajadusele ka kokku leppida.