Minust

MINU NIMI ON MARIA - OLEN SINU TANTRA SEKSUAALSUSE, MASSAAŽI, JOOGA JA MEDITASIOONI ÕPETAJA.


Esimene kokkupuude tantristlike õpetustega oli mul 2012 aasta sügisel, kui läbisin nädalavahetuse koolituse ning alustasin jooga level 1-ga. Olin sellest lummatud ja ei suutnud uskuda, et juba nii noorelt avastasin õpetused, mida olin otsinud terve elu. Sel hetkel olin 20 aastane ning tahtsin maalima näha ning ringi reisida. Tegingi seda järgnevad 3 aastat, kuid lõpuks jõudsin ikka tagasi Tantra juurde, vaatamata sellele, et puutusin vahepeal erinevate õpetuste ning koolkondadega kokku. Sain aru, et Tantral on väga palju rohekem pakkuda ning seda praktiseerides nägin ka reaalseid muutusi oma igapäeva elus.

2016 sukeldusingi nendesse õpetustesse sügavuti. Läbisin tantramassaaži terapeudi koolituse ning hakkasin seda tööna tegema. Järgnevatel aastatel osalesin kõikidel kursustel, mida Somananda Tantra Koolil oli pakkuda, liikusin edasi jooga levelitel ning praktiseerisin igapäevaselt õpitut. Minu enda elu muutus täielikult. Varasemalt olin ikka vahel depressioonis ja otsisin viise, kuidas täita tühjust enda sees. Tänu tantrale leidsin sügava õnnetunde ja harmoonia, vastused eksitensiaalsetele küsimustele ning naudigu, mis täitis igat mu keha rakku. Enne selle kogemist arvasin, et ülekeha orgasm on vaid pinnapealne nauding, kuid sain aru, et eksisin. See meeleseisund sisaldab endas piiramatut potensiaali, mis raputas mind hingepõhjani ja puudutas mu kõige sügavamaid külgi. Ma kõndisin seitsmendas taevas suutmata uskuda, et midagi sellist on üldse võimalik kogeda.

Näen igapäevaselt, kuidas kliendid avanevad ja samuti saavad osaks sellest imelisest maailmast, mida tantral meile pakkuda on. Seda kõike on võimatu sõnadesse panna. Seda õndsuse tunnet peab ise kogema, et aru saada, mis elust siiani puudu on olnud. Kogu elul on järsku teine perspektiiv. Tantra ei ole ainult metafüüsiline, vaid selle teebki eriliseks selle praktilised käega katsutavad tulemused. Näen seda teiste pealt, kuid saan ka rääkida enda kogemusest, et mitte ainult emotsionaalne ja vaimne pool ei ole positiivselt mõjutatud, vaid ka füüsiline keha hakkab tervenema. Vaimne ja füüsiline keha on omavahel tugevalt seotud. Terves kehas terve vaim ning vastupidi. Kahjuks moderne eluviis on kogu meie olemusele laastav, siis Tantra aitab tuua tasakaalu ja harmooniat.

Massage

Tänaseks olen läbinud rohkem kui 1000 tundi erinevatel Somananda Tantra Kooli kursustel. Olen litsentseeritud tantramassaaži terapeut ja õpetaja ning samuti meditatsiooni ja jooga õpetaja. Tantramassaaži olen praktiseerinud üle 6 aasta ning selle aja jooksul on mul olnud üle 1000 kliendi. Tantra joogat olen õpetanud tänaskes rohkem kui 500h.

Olen ülimalt tänulik ja õnnelik, et saan olla teejuhiks inimestele, kes soovivad leida tee tagasi oma tõelise olemuse ja tasakaalu juurde tantristlike õpetuste kaudu. Armastan oma tööd ning teen seda suure kire ja pühendumusega.


Kas sa oled valmis avastama autentse Tantra imelist maailma?

Koolitus paaridele
Tantra Jooga
Tantramassaaž


Erialased koolitused:

2023
340h Tantra õpetaja koolitus, Somananda Tantra Kool
2021
Tantra jooga õpetaja koolitus edasjõudnutele, Somananda Tantra Kool
2019
Tantramassaaži terapeudi koolitus edasijõudnutele, Somananda Tantra Kool
2018
260h Tantra jooga õpetaja koolitus, Somananda Tantra Kool
2017
200h Tantra meditatsiooni õpetaja koolitus, Somananda Tantra Kool
200h Tantramassaaži õpetaja, Somananda Tantra Kool
2016
Tantramassaaži terapeudi koolitus, Somananda Tantra Kool
2015
Diplom kinesioloogias, College of Complementary Medicine, Sydney
2014
200h Zenthai Shiatsu terapeudi koolitus, ZenThai Shiatsu Australia