Koolitus paaridele

Tantramassaži koolitus paaridele

Tantramassaaži koolitus on unikaalne pakkumine paaridele, kes soovivad selle imelise maailmaga lähemalt tutvust teha koduses keskkonnas(või paari eelistatud asukohas). Kursuse sisu ja ülesehitus baseeruvad Somananda Tantrakooli programmil "Art of touch". Programm on intensiivne ning kestab 2,5 päeva.

Tantramassaaž on energeetiline ja tervendav praktika, mis avab sulle ukse seksuaalsuse ja spirituaalsuse piiritusse maailma. Omandades puudutuse kunsti saame eemaldada vaimseid blokeeringuid, negatiivseid emotsioone ja füüsilist pinget, mille olemasolust me tihti teadlikudki ei olnud. Tulemuseks on sügavam intiimsus ning parem mõistmine iseenda ja partneriga. Personaalne kursus vaid oma partneriga tagab individuaalse lähenemise ning vajadusel teatud teemadel pikema viibimise ning küsimuste esitamise.

Sa õpid:
* Mis on tantra ning Tantramassaaž
* Inimese energeetiline struktuur ja selle seos tantramassaažiga
* Kuidas juhtida seksuaalenergiat puudutuse ning meele keskendumisega
* Yoni ja Lingam massaaži demonstratsioon ja praktika
* Kuidas aru saada ning harmooniliselt toime tulla blokeeringute ning puhastusefektidega
* Tähtsaid energiapunkte ja massaažitehnikaid energiavoo suurendamiseks ning palju muud

Päevakava:

1.Päev:
15.00 -19.00Tutvustus, loengud ja esimene massaaži sessioon
19.00 Päeva kokkuvõtte ja küsimused
2.Päev
9.00-13.00 Hommikune sessioon, mis hõlmab teooriat ja praktikat
13.00-15.00 Lõuna paus
15.00-19.00 Teine sessioon
19.00 Päeva kokkuvõtte ja küsimused
3.Päev
9.00-13.00 Hommiku sessioon
13.00-15.00 Lõuna paus
15.00-19.00 Päeva teine sessioon
19.00 Kursuse kokkuvõtte

Registreerumine:

Kursusele registreerimiseks tuleb kõigepealt täita ankeet, mille saadan teile, kui olete minuga ühendust võtnud. Ankeedi täitmine on vajalik, et saaksime hinnata teie ning õpetaja omavahelist kokkusobivust, et luua harmooniline kursus.

Oluline märkus:

Kuigi tantramassaaž pakub elumuutvaid kogemusi ning õpetusi energiast ja spirituaalsusest, ei saa me garanteerida energia tundmist või orgasmilisi kogumusi kursuse ajal. Need kogemused sõltuvad inimese energeetilisest puhtusest, blokeeringute olemasolust, karmast, astroloogilistest mõjutusest ja paljudest muudest tingimustest.
Koolitus ei sisalda seksuaalset tegevust või seksuaalakti. Õpetaja säilitab täieliku professionaalsuse ning suhtub õpetustesse pühendunult ning tõsiselt.

Maksumus:

1150€
Hind sisaldab: Teoreetilisi ning praktilise tunde (kokku 23h), õppematerjali, massaažiks vajalikke tarbeid.
Hind ei sisalda: kursuse läbiviimiseks vastavat pinda. Paar saab valida selle läbiviimist koduses keskkonnas või asukoha rentimise(vajadusel aitan koha leida) Kursuse läbiviija Transpordi/majutuse tasu (kui kursus toimub Tallinnast rohkem kui 30km kaugusel).