Kontakt

Sa oled huvitatud või sul on tekkinud küsimusi? Võta minuga julgelt ühendust!
E-mail: info@lalita.ee
Telefon: +372 53575534
Asukoht: Tallinna kesklinnas
Juhul, kui mul on sessioon pooleli, ei saa ma Teile kahjuks kohe vastata, kuid jätke mulle teade ja ma võtan teiega ühendust nii pea kui võimalik.

Tantra massaaž ei ole seksuaalteenus. See ei sisalda seksuaalakti ega ejakulatsiooni. Terapeut on riides nind terapeuti puudutada ei ole lubatud! Massaaži tehakse vaid kätega!

Tihti esinevad küsimused:

Kuidas peaksin valmistuma enne massaaži tulekut?
Küsi endalt, miks sa oled huvitatud sellest massaaži liigist ning mida sa tahaksid kogeda. Lõdvesta end, Sa tuled turvalisse ja konfidentsiaalsesse keskkonda, kus ma annan endast parima, et sa tunneksid end nii mugavalt kui võimalik.
Oleks ka hea, kui saaksid end enne sessiooni pesta, kuid kui see võimalik ei ole, tule 10 min varem ja saad end siin pesta.
Ära tarbi alkoholi- ja tubakatooteid, ega ka narkootilisi aineid vähemalt 24 tundi enne sessiooni.

Mida ma peaksin ootama?
Iga sessioon on unikaalne ja vastab individuaalselt kliendi vajadustele, seega ei ole kindlat raamistikku, kuidas see välja näeb. Tavaliselt läheb nõustamise osa peale 30-60min esimesel korral. Järgnevalt alustan ma kogu keha lõdvestava massaažiga, et vabaneksid pingetest ja paigal olevatest energiatest. Yoni või Lingami massaaž tuleb alles siis, kui oleme energiad liikuma pannud ja kui keha on selleks valmis. Võib-olla esimesel korral sa ei tunne, et oleksid valmis genitaalide massaažiks, kuid teisel või kolmandal korral võib keha olla selleks juba piisavalt avatud.

Kas on mingitki võimalust, et esineks nn. ´´õnnelikku lõppu´´ või seksuaalvahekora?
Absoluutselt ei. Mitte kunagi. Ma võtan oma tööd väga tõsiselt ning teen seda vaid terapeutilistel eesmärkidel.